O nás

ŠTĚPÁNKA KLADNO

cestovní agentura

pobočka Invia pro okres Kladno

O NÁS:

Činnost cestovní agentury zabezpečujeme v rámci rodiny od roku 1997 a v různých pozicích v cestovním ruchu působíme od roku 1982.

PROČ NAKUPOVAT DOVOLENOU U NÁS ?

Nejsme pouze prodejci, ale snažíme se být i rádci při výběru zájezdů jak pro jednotlivce, rodiny, skupiny či pracovní kolektivy.

Při výběru dovolené vycházíme nejen z dlouhodobých zkušeností, ale i z poznatků z častých zahraničních pracovních cest, na internetu dostupných referencí, ale především z informací od Vás, našich klientů.

Za zájezd nezaplatíte ani o korunu více než v cestovní kanceláři. Navíc CK musí prodat za každou cenu svůj produkt. My Vám, při špatném výběru, nabídneme lepší alternativu, protože chceme spokojeného klienta, který se k nám rád vrátí.

Jsme autorizovanými prodejci zájezdů všech pojištěných cestovních kanceláří z celé ČR, s výjimkou několika, které jsme z různých objektivních důvodů z prodeje vyřadili. Všechny zastoupené CK jsou pojištěny proti úpadku /krachu/ a jsou prověřeny mnoha lety obchodní spoluprace . Se všemi CK máme řádně uzavřené smlouvy o obchodním zastoupení a plné moci k prodeji jejich produktů. Dále si můžete vybrat z nabídky německých, rakouských a slovenských CK.

Jak u nás nakupovat:

  1. prostřednictvím objednávky z těchto webových stránek
  2. osobně v naší kanceláři, telefonicky, poptávat emailem – viz. kontakty
  3. pokud si vyberete zájezd z jakýchkoliv webových stránek, pak přeneste pomocí klávesy ctrl + c řádek začínající http://www… (adresa stránky) na naši emailovou adresu stepanka.kladno@seznam.cz pomocí klávesy ctrl + v
  4. ze stránek www.invia.cz přeneste pomocí klávesy ctrl + c řádek začínající http://www… (adresa stránky) nebo číslo zájezdu na naši emailovou adresu kladno@invia.cz pomocí klávesy ctrl + v
    POZOR!!! v tomto bodě postupovat výhradně takto, pokud použijete spojení uvedené na www.invia.cz dostáváte se do call-centra v Brně a my již nejsme oprávněni jakkoliv Vám pomoci a do objednávky zasahovat !!!

Při objednávce uvádějte vždy jméno, příjmení a data narození všech osob, které se zájezdu zúčastní a telefon na kontaktní osobu- objednavatele

Co bude následovat

My: ověříme, zda je zájezd volný a dodáme k podpisu cestovní smlouvu a všeobecné podmínky CK, která zájezd pořádá (certifikát o pojištění proti úpadku na požádání, protože nepojištěné CK v nabídce nenajdete) a sdělíme Vám termín, do kdy nám máte smlouvu zaslat zpět, včetně potvrzení o úhradě (úhrada 35 dnů a méně do nástupu 100% ceny – více než 35 dnů záloha 50% a doplatek do 100% opět nejpozději 35 dnů před nástupem).
Pokud bude zájezd obsazený, nabídneme Vám v daném termínu jiný - podobný.
Vy: podepíšete, po kontrole a seznámení se s všeobecnými podmínkami, cestovní smlouvu a zašlete ji zpět do určeného termínu s potvrzením o úhradě.
My: potvrdíme, že je zájezd objednán
Vy: čekáte na pokyny jak, kde, s čím a kdy se k zájezdu připojíte. Obvykle pokyny dostanete 6 dnů před odjezdem. Pokud je nemáte 5 dnů před odjezdem do 12.00 hod. – volejte, pište, urgujte – do 2 hod. zajistíme.

Všechny u nás zakoupené zájezdy se řídí všeobecnými podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd pořádá. Doporučujeme si je podrobně prostudovat. Stejnou pozornost věnujte i kontrole cestovní smlouvy, zda jsou na ní všechny objednané služby a nedošlo k překlepu v osobních datech účastníků